Back to listings
47 sqm
80 sqm
46 sqm
44 sqm
41.6 sqm
42 sqm
52 sqm
72 sqm
47 sqm
80 sqm
1 / 1
NEWListed 2 days ago
Lot 31 Block 1, Lessandra Heights Subdivision, Barangay Jiabo-an, Pavia, Iloilo
Pavia, Iloilo
Floor Area
Lot Area
Price/sqm
₱22,302Similar Properties

₱1,748,000
Blk 23 L30, Lessandra Heights Brgy. Jibao-an, Pavia Iloilo
Floor Area
Lot Area
residential
Pavia, IloiloUnionBank
₱1,463,000
Lot 20, Block 14, Lessandra Heights Subdivision, Barangay Jibao-an, Pavia, Iloilo
Floor Area
Lot Area
residential
Pavia, IloiloUnionBank

₱1,976,000
Blk 16 L16, along unnamed road, Lessandra Heights Subd., Brgy. Jibao-an, Pavia Iloilo
Floor Area
Lot Area
residential
Pavia, IloiloUnionBank
NEW
₱1,784,160
LOT 31, BLOCK 1 LESSANDRA HEIGHTS, BRGY JIBAO-AN (PANDAC) PAVIA ILOILO
Floor Area
Lot Area
residential
Pavia, IloiloUnionBank