foreclosed.com.ph
Back to listings
Units 10-L & 10-M, 10Th Floor, And Parking Area No. 53 (2Nd Podium), One Orchard Road Condominium, Tower 2, Eastwood City Cyberpark, Barangay Bagumbayan, Queozon City, Metropolitan Manila — photo 1
Units 10-L & 10-M, 10Th Floor, And Parking Area No. 53 (2Nd Podium), One Orchard Road Condominium, Tower 2, Eastwood City Cyberpark, Barangay Bagumbayan, Queozon City, Metropolitan Manila — photo 2
1 / 2
Listed 12 days ago

Units 10-L & 10-M, 10Th Floor, And Parking Area No. 53 (2Nd Podium), One Orchard Road Condominium, Tower 2, Eastwood City Cyberpark, Barangay Bagumbayan, Queozon City, Metropolitan Manila

Queozon City, Metro Manila

Floor Area
73 sqm
Lot Area
12.5 sqm
Price/sqm
571,744
₱ 7,146,800
Listed byUnionBank
View on UnionBank