foreclosed.com.ph
Back to listings
Lot 14, Block 18, Lagoon Street, Camella Gapan, Barangay Sto. Cristo Sur, Gapan City, Nueva Ecija — photo 1
1 / 1
NEWListed 2 days ago

Lot 14, Block 18, Lagoon Street, Camella Gapan, Barangay Sto. Cristo Sur, Gapan City, Nueva Ecija

Gapan City, Nueva Ecija

Floor Area
39 sqm
Lot Area
60 sqm
Price/sqm
32,088
₱ 1,925,250
Listed byUnionBank
View on UnionBank