foreclosed.com.ph
Back to listings
LOT 31, BLOCK 9, ROAD LOT 13, PLANTACION MERIDIENNE SUBDIVISION BRGY. CUMBA, LIPA CITY, BATANGAS — photo 1
LOT 31, BLOCK 9, ROAD LOT 13, PLANTACION MERIDIENNE SUBDIVISION BRGY. CUMBA, LIPA CITY, BATANGAS — photo 2
1 / 2
Listed 19 days ago

LOT 31, BLOCK 9, ROAD LOT 13, PLANTACION MERIDIENNE SUBDIVISION BRGY. CUMBA, LIPA CITY, BATANGAS

Lipa, Batangas

Floor Area
79 sqm
Lot Area
113 sqm
Price/sqm
46,981
₱ 5,308,800
Listed byUnionBank
View on UnionBank

Opens the bank's official listing page