foreclosed.com.ph
Back to listings
Unit 520, 5th Floor, One Oasis Ortigas Condominium - Building M, Ortigas Avenue Extension, Barangay Santa Lucia, Pasig City — photo 1
Unit 520, 5th Floor, One Oasis Ortigas Condominium - Building M, Ortigas Avenue Extension, Barangay Santa Lucia, Pasig City — photo 2
1 / 2
Listed 19 days ago

Unit 520, 5th Floor, One Oasis Ortigas Condominium - Building M, Ortigas Avenue Extension, Barangay Santa Lucia, Pasig City

Pasig, Metro Manila

Floor Area
29.87 sqm
Price/sqm
145,028
₱ 4,332,000
Listed byUnionBank
View on UnionBank

Opens the bank's official listing page